top of page
Logo_Partner_4c.png

Keimfarben GmbH 1878 m. įkūrė Adolfas Wilhelmas KEIMas, išradęs silikato technologiją. Šiandien kompanija yra pasaulyje pirmaujanti mineralinių konstrukcijų apsaugos specialistė dėl jos tvarių sprendimų. Keimfarben Gmbh "mineralinio silikato konstrukcijų apsaugos" srityje siūlo sudėtingus, pilnos sistemos sprendimus fasadams ir interjerams.
Tvarumo principas smarkiai įtakoja ir diktuoja įmonės elgesį ir veiksmus. Tai patvirtina kompanijos įsitikinimas, kad mineraliniai statybos produktai sukuria pridėtinę vertę. Savo veiksmais ir elgesiu Keimfarben GmbH nori išlaikyti, apsaugoti ir kurti naujas vertybes, neperduodant jokių apribojimų ateinančioms kartoms.

DAŽAI LAUKUI

IMG_2289.JPG
IMG_2046.JPG

KEIM Soldalit

Visiems paviršiams

KEIM Soldalit yra KEIM sukurto sol-silikato pagrindu. Sujungus solicio dioksido tirpalą ir kalio silikatą išgauta rišamoji medžiaga, kuri net tik labai efektyviai susijungia su mineraliniai paviršiais, bet ir puikiai prikimba su senais dispersiniais dažais ir tinkais.

Paprastas darbas

KEIM Soldalit dažomi tieisiai iš kibiro, džiūna tolygiai ir puikiai dengia.

Spalvos stabilumas

Senų organių dažų rišamosios medžiagos skilimas dėl UV spildulių įtakos sustabdomas ir išlaikomos fasado konstukcinės-fizinės savybės. KEIM Soldalit visškai atsaprūs UV ir neblunkantys.

KEIM Granital

Mineralinis principas užtikrina geriausią kokybę, patvarumą, labai gerą atsparumą, aplinkos apsaugą ir efektyvumą. KEIM Granital silikatinė formuluotė suteikia tam pagrindą, skysto stiklo rišamoji medžiaga giliai įsiskveria į paviršių, reaguodama chemiškai sukuria nuolatinį ryšį tarp dažų ir pagrindo.
KEIM Granital vidutinis gyvavimo laikas yra apie dukart ilgesnis už yprastinius nemineralinius dažus.

KEIM Design-Lasur

Glazūros žavi dėl nepaprastai ryškaus charakterio: subtilių žvilgesių ar smarkaus spindesio, ant fasado ar viduje, subtilaus paprastumo ar įspūdingų raštų - jų efektų įspūdis patraukia akis.

Silikatiniai dažai: Dažai Laukui
IMG_6139.JPG
3092KEIM.JPG
Algirdo 8 sumazintas dydis 3.jpg

KEIM Ecosil-ME

KEIM Ecosil-ME yra specialiai sukurti intensyviai naudojamoms vidaus erdvėms. Labai atsparūs šveitimui ir trinčiai, kartu mažina kenksmingas dujas ir neutralizuoja kvapus.
KEIM Ecosil-ME yra vieninteliai vidaus silikatiniai dažai, kurie fotokatalizės principu aktyviai optimizuoja kambario orą.
Sumažinamos kenksmingos dujos ar kvapai vidaus patalpose, pavyzdžiui, baldų ar kilimų išskiriamos dujos. Netgi galima žymiai sumažinti bakterijų ir pelėsių sporas naudojant fotokatalizę.

KEIM Optil

KEIM Optil - aukščiausios kokybės interjero dažai, atitinkantys modernaus architektūrinio dizaino reikalavimus, derinant aukščiausią mineralinių medžiagų kokybę ir žavią vienalytę išvaizdą.
Naudojant anksčiau nežinomus neblunkančius, mineralinius pigmentus, KEIM Optil tampa šiuolaikišku ir rafinuotu interjero dizaino mineralinių dažų pasirinkimu.
Nudažyti paviršiai sukuria elegantišką atmosferą su ypač matiniu paviršiumi ir yra nemažiau įspūdingi, net esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms.

KEIM Innotop

Atidarykite kibirą, dažykite ir viskas! Paprasčiausias ir saugiausias - tai yra Innotop, universalūs vidaus sol-silikatiniai dažai, sukurti KEIM.
Dažymas su KEIM Innotop yra labai smagus! Nesvarbu ar ant tinko, gipso kartono plokščių, senų esamų dažų ar įklijuotų tapetų (medžio drožlių), naujo ar seno paviršiaus, tinka luboms ir sienoms, gyvenamosioms ar darbo patalpoms:
KEIM Innotop yra universalus talentas interjerams.

Silikatiniai dažai: Dažai vidui

DAŽAI VIDUI

DAŽAI BETONUI

IMG_6078.JPG
csm_1222KEIM-lpr_981c07fdf1.jpg
7322KEIM-lpr.jpg

KEIM Concretal-Lasur

Matomas betonas - vienas didžiausių konstrukcijų inžinerijos iššūkių ir svarbus architektūros elementas. Kaip elementas, kuris neša apkrovą ir suteikia elementui jo formą, betonas yra projekto dalis ir turi specifinį architektūrinį poveikį konstrukcijai. Kiekviename atliekamo konstrukcinio darbo etape, nesvarbu, ar iškart po betoninių paviršių įrengimo, ar po aplinkos poveikio veikusių dešimtmečių, paviršiaus apdorojimo būdas lemia charakterį.
Priešingai nei sistemos, kurios labai modifikuotos plastiku, KEIM mineralinės dangos, nuo skaidrios iki nepermatomos dangos, paryškina betono charakterį. KEIM Concretal-Lasur išlaiko betoninio paviršiaus išvaizdą ir tuo pačiu jį apsaugo ilgą laiką.

KEIM Concretal-W

Veiksminga apsauga nuo žalos ir architektūrinių tikslų įgyvendinimas dažnai atrodo vienas kitą paneigiantys. Priešingai, naudojant KEIM Concretal galime efektyviai apsaugoti betoną, išlaikant mineralines savybes, pasiekdami dizaino, išvaizdos, išsaugojimo ir apsaugos reikalavimus.

Įtikinami pranašumai

Apsauga nuo plieno korozijos ir šalčio pažeidimų dėl efektyvaus vandens atstumimo

Apsauga nuo chloridų korozijos, nes nėra vandens transportavimo

Išsaugo originalią betono išvaizdą dėl mineralinės matinės dangos

KEIM Concretal-C

Veiksminga apsauga nuo žalos ir architektūrinių tikslų įgyvendinimas dažnai atrodo vienas kitą paneigiantys. Priešingai, naudojant KEIM Concretal galime efektyviai apsaugoti betoną, išlaikant mineralines savybes, pasiekdami dizaino, išvaizdos, išsaugojimo ir apsaugos reikalavimus.

Įtikinami pranašumai

Apsauga nuo plieno korozijos ir šalčio pažeidimų dėl efektyvaus vandens atstumimo

Apsauga nuo chloridų korozijos, nes nėra vandens transportavimo

Apsauga nuo progresuojančios karbonizacijos dėl padidinto atsparumo CO2

Išsaugo originalią betono išvaizdą dėl mineralinės matinės dangos

Silikatiniai dažai: Dažai betonui

DAŽAI MEDIENAI

IMG_2064.JPG
Walenstadt (9).jpg

KEIM Lignosil-Color

KEIM Lignosil - medienos dažų sistema, kuri įtikina ekonomiškumu ir neprilygstama, gražia išvaizda. Dėl unikalios, novatoriškų KEIM Lignosil sistemos savybių šiems dažams buvo suteiktas Europos patentas sistemai ir gaminiui . Aplinkosaugos mugėje „Oekofoire 2016“ KEIM Lignosil-Color taip pat buvo apdovanotas inovacijų prizu.

Įtikinami pranašumai

Puiki apsauga nuo drėgmės
Atsparūs UV spinduliams ir visiškai neblunkantys
Neprilygstamas ilgaamžiškumas ir atsparūs aplinkos poveikui
Stabili aksominė matinė išvaizda
Lengva renovuoti ir ypač ekonomiška

KEIM Lignosil-Verano

Papilkėję medžio fasadai pasižymi ypatingu žavesiu. Tačiau gali prireikti dešimtmečių, kol išsivystys tolygi sidabriškai pilka ižvaizda, kaip Alpių kalnų trobelėse. Neapdoroti mediniai fasadai keičia spalvą ir paviršiaus struktūrą priklausomai nuo aplinkos poveikio. Sunku nustatyti, kada efektas gali būti pasiektas, nes įvairūs pastatų paviršiai turi įtakos daugeliui veiksnių.
KEIM Lignosil-Verano yra silikatinis paviršiaus apdorojimas, kuris nuo pat pirmos dienos imituoja natūraliai gražios, sidabriškai pilkos spalvos medienos išvaizdą. Sąmoninigai atsisakant apsauginės funkcijos, padengtas Lignosil-Verano sluoksnis bėgant laikui keičiasi į natūraliai pilką spalvą.

KEIM Lignosil-Inco

KEIM Lignosil-Inco yra novatoriški silikatiniai dažai medienai ir medienos kompozito medžiagoms viduje. KEIM Lignosil-Inco palaiko natūralias medienos higroskopines savybes ir taip užtikrina natūralų bei malonų vidaus klimatą:

Įtikinami pranašumai

Minerališkai matiniai
Nuo pilnai dengiančių iki pusiau skaidrių
Atviri difuzijai
Nesudaro plėvelės
Ekologiški
Nėra kenksmingų išskiriamų medžiagų (sertifikuota TÜV)
Visiškai neblunkantys ir atsparūs UV spinduliams

Silikatiniai dažai: Dažai medienai

TINKAI IR GLAISTAI

IMG_5856.JPG
csm_9182KEIM-lpr_9178e45fac.jpg
shutterstock_1240466293.jpg

KEIM Stucasol

Paruoštas naudoti tinkas tiesiai iš kibiro, užtikrinamas greitas ir švarus darbas. Dėl silifikacijos su paviršiumi, grynų neorganiniais pigmentų ir riboto organinių komponentų kiekio, silikatiniai tinkai ypač išsiskiria dėl ribotos purvo tendencijos, ilgesnio patvarumo ir spalvos stabilumo.
KEIM Stucasol, pirmasis sol-silikatinis tinkas pasaulyje, nustato naujus atsparumo, tvarumo ir saugumo standartus.

Kalkinis tinkas

Kalkiniai skiediniai arba skiediniai su kalkių priedais buvo naudojami daugelyje svarbių kultūrų, pvz. statant Gizos piramides ir istorinį miestą Santorini saloje. Natūralus hidraulinis kalkių tinkas įtikina dėl subalansuoto naudojimo profilio. Jis tinka padidėjusiems šiuolaikiško, aplinką tausojančio statybos stiliaus poreikiams, taip pat paminklų ir istorinių statinių apsaugai.
KEIM NHL kalkinis tinkas pasižymi puikiomis apdirbimo savybėmis, maža įtempa kietėjimo metu ir teigiamomis savybėmis gyvenamojo ploto klimatui. Mineralinis tinkas sugeria drėgmės perteklių ore, o paskui, jei reikia, išskiria.

Kalkinis glaistas

KEIM LS-Pro yra paruoštas naudoti, mineralinis, lengvas glaistas, ypač tinkantis visam paviršiaus purškimui ant vidaus sienų ir lubų. KEIM LS-Pro yra optimizuotas naudoti beorėje įrangoje ir lengvai šlifuojamas. Taip pat galima naudoti ir rankiniu būdu.
Rekomenduojama Rosenheimo statybos biologijos instituto (IBR) pagal pastatų biologijos principus.
Galima naudoti iki 3 mm storio sluoksniu.

bottom of page