top of page

KEIM SILIKATINIŲ DAŽŲ PRANAŠUMAI

Natūralūs ingredientai

2.NaturalusIgredientai.jpg

Labai svarbios dažų "vidinės vertybės", kitais žodžiais, rišamosios medžiagos, pigmentų, užpildų ir priedų kompizicija. KEIM dažai turi visiškai mineralinę bazę. Kalio silikatas, kaip natūrali rišamoji medžiaga, yra silikatas, kuris suformuoja cheminį ryšį su mineraliniu pagrindu (pvz., akmeniu, tinku ir betonu). Rezultatas - labai patvarus ryšys, kuris yra daug atsparesnis nei įprastinių emulsinių klijų paviršutinis prilipimas. Mineraliniai pigmentai išgaunami iš mineralų, kurie yra ypatingai stabilios spalvos ir neblunkantys. Kaip taisyklė, užpildai susidaro iš akmens miltų, kad gaunamas dažų sluoksnio storis, reikalingas apsaugoti fasadą nuo aplinkos poveikio.

Patvarumas

2.Patvarumas.jpg

Fasado dažai savo išvaizda ir funkcionalumu turėtų tarnauti bent 20 metų. Tai nėra iššūkis KEIM dažams, nes jie gali lengvai tarnauti ir dvigubai ilgiau. Neretai jie išsilaiko ir visą šimtmetį. Idealus skysto kalio silikato, kaip rišamosios medžiagos, mineralinių užpildų iš natūralių klodų ir neorganinių spalvos pigmentų santykis garantuoją maksimalų atsparumą prieš aplinkos poveikį ir nepralenkiamą patvarumą.

Garų pralaidumas

2.DregmesBalansas2.jpg

Statybos fizikoje aukštas vandens garų pralaidumas yra pagrindinis kriterijus subalansuotos dręgmės kiekiui. KEIM silikatiniai dažai labai gerai praleidžia garus. Konstrukcijoje susikaupusi drėgmė gali greitai ir netrukdomai išgaruoti į lauką, taip išvengiant sudėtingų drėgmės susikaupimų už nelaidžių dažų sluoksnių ir ausaugant ilgalaikės žalos. Kartu su mažu vandens įgeriamumu, tai suteikia optimalią paviršiaus apsaugą nuo vandens ir šalčio. Mineraliniai paviršiai nesitepa ir jų šarminės bei greito džiūvimo savybės daro juos nepatrauklius samanos ir grybeliui. Trumpai: KEIM mineraliai dažai yra idealūs kai kalbama apie statybos fiziką.

Ekonomija

shutterstock_584441113.jpg

Pigūs daiktai gali dažnai kainuoti daug pinigų... Ypač statybos sektoriuje, galiausiai pasitvritina, kad kokybė - geresnis, pigesnis sprendimas. KEIM mineraliai dažai siūlo ilgalaikį taupymą, nes reikalauja minimalių priežiūros išlaidų ilgai išsaugodami funkcionalumą ir išvaizdą.

Švara

2.Svara.jpg

KEIM silikatiniai dažai išlieka švarūs ilgą laiką. Neorganinių pigmentų ir mineralinės rišamosios medžiagos mišinys suteikia dangą, kuri suderina ilgaamžiškumą su ilgalaike švara. Lyginant su tradicinėmis organinėmis rišamosiomis medžiagomis (pvz. emulsiniais arba silikoniniais dažais), silikatiniai dažai yra antistatiniai ir netermoplastiški. Tai neleidžia purvo dalelėms lengvai prikibti prie paviršiaus, tai leidžia fasadams išlikti švariems ir gražiems ilgą laiką.

Spalvos stabilumas

2.Spalvos stabilumas.jpg

Spalva kinta, kai paviršius yra veikiamas UV spindulių ir kitų išorinių veiksnių: medis juoduoja arba pilkėja, fasadai blunka. To galima išvengti: KEIM silikatinių dažų sudėtyje yra tik neblunkantys, neorganiniai pigmentai ir mineralinės rišamosios medžiagos, kaip kalio silikatas arba sol-silikatas. Kalio silikatas yra ne tik natūrali rišamoji medžiaga, jis taip pat labai atsparus aplinkos poveikiui. Lyginant su emulsiniais dažais, neorganiniai pigmentai nėra apsupti plėvelės, bet tiesiogiai veikiami šviesos spindulių. Spalvos atspalviai spindi tiesiogiai iš aksominio matinio paviršiaus, atskleisdami nuostabų, patvarų gylumą ir ryškumą. Be to KEIM fasadai nekinta dešimtmečius.

Estetika

2.Estetiskumas.jpg

KEIM dažų atspalviai yra nesenstantys, idealiai derantys ir susiliejantys su aplinka. Neorganiniai pigmentai įsiskverbia į paviršių: pastato paviršius puikiai sugeria dažų atspalvį, taip išgaunamas UV atsparus, daugialypis, gyvos spalvos efektas.

Saugumas

2.Saugumas2.jpg

Net ir suvirinimo degiklio ugnis neuždega KEIM silikatinių dažų. Gaisro atveju tai reiškia maksimalų saugumą ir jokių nuodingų garų, kaip patvirtinta ugnies bandymais Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Tai tik viena iš priežasčių, kodėl tik silikatiniai dažai naudojami daugelyje viešų statinių, pavyzdžiui, požeminėse stotyse ir tuneliuose, mokyklose ir kino teatruose: niekas negali pakeisti sveikatos ir saugumo.

Ekologija sveikam gyvenimui

shutterstock_1115220215.jpg

Tvari statyba ir renovacija labai prisideda prie sveikesnio gyvenimo, gyvenimo kokybės ir geresnės ateities. KEIM mineraliniai dažai pasižymi išskirtiniu ekologiškumu, pradedant nuo žaliavos išgavimo, gamybos, dažymo ir viso dangos gyvavimo ciklo iki pašalinimo. Jų sudėtyje nėra tirpiklių, plastifikatorių ir konservantų. Išbandyta ir garantuojama!

bottom of page